buy-sstp-vpn-300x113

خرید SSTP VPN یکی از انواع سرویس های شبکه خصوصی مجازی است. ارائه دهندگان سرویس VPN ارائه دهندگان شبکه اینترنت هستند و کاربران از این شبکه تجربه دسترسی، کیفیت و کارآمدی را خواهند داشت. شبکه اینترنت ارائه شده بوسیله یک شرکت VPN با استفاده از رمزگذاری امن خواهد بود. شبکه اینترنت رمزگذاری شده ارائه شده توسط یک ارائه دهنده سرویس VPN بسیار موثر و محافظ خواهد بود. این شبکه همچنین مبتنی بر پروتکل است. در اینجا انواع مختلفی از پروتکل ها وجود دارد که سرورهای VPN در شبکه هایشان عرضه می دارند. L2TP، IPSes، Open VPN، SSTP و غیره نام برخی از انواع پروتکل ها هستند. ویژگی های ارائه شده توسط شبکه VPN بر اساس نوع پروتکل متفاوت می باشد.

buy-sstp-vpn-300x113

SSTP VPN رایگان چه چیزی ارائه می دهد؟

به جای خرید VPN نوع SSTP سرویس SSTP VPN ویژگی های زیادی برای کاربرانش ارائه می دهد. SSTP VPN قادر است NAT و فایروال Pass از بالاترین استانداردها فعال کند. شبکه همه این محدودیت ها را به آسانی دور خواهد زد. پورت TCP443 توسط شبکه Free SSTP VPN  مورد استفاده است و در نتیجه آن، کاربر قادر نخواهد بود محاصر ISP را تجربه کند. تونلینگ Secured Socket Layer ارائه شده بوسیله سرویس  Free SSTP VPNمی تواند  HTTP PXY Traversal را نیز پشتیبانی کند. SSTP VPN بالاترین سطح رمزگذاری را برای مشترکین پیشنهاد می کند. شبکه Free SSTP VPN از دیگر انواع پروتکل های مانند PPTP یا L2TP امنتر خواهد بود. عملکرد فن آوری VPN ارائه شده توسط SSTP VPN بسیار موثر است. FREE SSTP VPN بر روی انواع سیستم عامل ها مانند Windows XP، 7، 8، Mac OSX، Ubuntu و غیره سازگار است. سرویس Free SSTP VPN بسیار کارآمد خواهد بود مخصوصا در مورد شبکه های فایروال که در آن دیگر انواع پروتکل مانند IPSes یا PPTP قادر به رفع محدودیت نیستند. ارائه دهندگان سرویس Free SSTP VPN همچنین به افزایش سرعت اینترنت برای مشترکین کمک خواهند کرد. سرعت های اینترنت بالاتر خواهند بود حتی اگر سرور یا ISP سرعت اینترنت را برای مشترک محدود کند. ارائه دهنده Free SSTP VPN در طول سال به وب سایتهای همه کشور دسترسی دارد. مشترکین ساکن در یک کشور قادر به دسترسی به وب سایت های در جریان در کشورهای دیگر به سادگی با استفاده از اتصال به سرورهای VPN خواهند داشت.

Free SSTP VPN و امنیت در برابر خرید VPN

خرید VPN امنیت کلید اساسی برای کاربران اینترنت است. دسترسی به اینترنت با استفاده از شبکه های اینترنتی نا امن و دستگاه ها ریسک از دست دادن داده ها توسط جاسوسان و هکرها را بیشتر خواهند کرد. هک یک فعالیت غیر قانونی توسط افرادی است که اطلاعات اشخاص را بدون اطلاع آنها می دزدند و از آن ها برای کسب درآمد استفاده می کنند. Free VPN SSTP قادر خواهد بود داده های کاربران را از سرقت حفاظت کند.

اتصال آسان فراهم شده توسط Free VPN SSTP

سرورهای Free VPN SSTP می تواند از هر موقعیت مکانی متصل شوند. کاربران قادر به دسترسی به وب سایتها، انجام نقل و انتقالات مالی، ارتباط با خانواده و همکاران، مدیریت فایل های کسب و کار و غیره از هر کشوری خواهند بود. تلفن های هوشمند و تبلت ها طوری ساخته شده اند که می توانند با استفاده از سرویس Free SSTP VPN کار کنند.

ارائه دهندگان Free SSTP VPN خاص حتی برای فراهم کردم پهنای باند بالاتر شبکه اینترنت شناخته شده هستند. نتیجه استفاده از پهنای باند بالاتر این است که کاربر قادر به تماشای همه ویدئو ها و تصاویر با کیفیت بالاتر هستند.کماکان خرید VPN را میتوانید از سایت parsvpn.net انجام دهید

Free SSTP VPN– قابلیت های اضافی

  • شرکت های Free SSTP VPN پشتیبانی 24 ساعته در هر روز هفته را ارائه می دهند. مشترکین که در راه اندازی اتصال VPN دچار مشکل می شوند قادر به برطرف کردن آن با تماس با بخش پشتیبانی شرکت خواهند بود.
  • مشترکین VPN قادر به دریافت بیش از 100% رضایت مشتری از ارائه دهنده سرویس Free SSTP VPN هستند.
  • ارائه دهندگان سرویس های خاص هیچ گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط ارائه دهنده VPN نگه داری نمی کنند.
  • سرعت انتقال برای کسانی که از سرور Free SSTP VPN استفاده می کنند برای انتقال فایل ها در اینترنت بالاتر خواهد بود.
  • گزینه اتصال دستگاه های متعدد برای سرور VPN نیز توسط ارائه دهنده سرویس فراهم شده است.

Free SSTP VPN– قیمت

نام این سرویس VPN نشان دهنده قیمت این سرویس می باشد. به صورت رایگان ارائه شده است و محدودیتی در ویژگی هایی که می توان از این سرویس بدست آورد وجود دارد. Free SSTP VPN می تواند به رایگان فقط برای ترافیک خاص بکار برده شود. دامنه پهنای باند محدود خواهد بود و اگر شما بخواهید از شبکه استفاده کنید که پهنای باند اضافی دارد، کاربر باید به دنبال ارائه دهندگان سرویس های SSTP VPN دارای حق اشتراک باشد.این وی پی ان را میتوانید مانند کریو در parsvpn.net خرید کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net